دستگاه خشک کن صنعتی میوه

دستگاه خشک کن سبزی جات و میوه جات آلو ، آلو چه ، هلو ، پرتقال ، لیمو ، و … می باشد
دستگاه های خشک کن صنعتی یکی از پرکابردترین دستگاه ها برای شروع کسب و کار است زیرا امروزه بیشتر خانواده های ایرانی از میوه های خشک استفاده میکنند و از طرفی کارخانه ها مواد اولیه خود را برای تولید لواشک و آلوچه و…از میوه های خشک تامین میکنند.

علاقه بی نظیر مردم به میوه های خشک موجب شده است تا تولید کننده های بسیاری به تولید میوه های خشک و عرضه به بازار بپردازند. مردم از این میوه های خشک به عنوان آجیل و خشکبار استفاده میکنند.

پیش نیاز دستگاهخشک کن میوه

پیش نیاز استفاده از دستگاه خشک کن میوه صنعتی
پیش نیاز و مراحل آماده سازی سبزی و میوه شامل پوست کندن، هسته گیری، اسلایس ( ورقه ) کردن میباشد که میتوان آن را با دستگاه های دستی یا برقی انجام داده سپس با دستگاه خشک کن صنعتی میوه آن را خشک نمود. پس از این مرحله با استفاده از دستگاه های مربوطه محصول خود را بسته بندی و انبار میکنید.

برای انتخاب دستگاه خشک کن صنعتی، بهتر است شرایط کاری و نیاز خود را در نظر گرفته سپس دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید چرا که این دستگاه ها از نظر تناژ ورودی، حجم و اندازه دستگاه ها با هم تفاوت دارند.

دستگاه های خشک کن کابینتی
دستگاه های خشک کن کابینتی ( کابینی ) که برای خشک کردن میوه و سبزیجات استفاده میشوند به علت دارا بودن ویژگی های بسیار از جمله قیمت ارزان، کیفیت بالا، کم جا بودن، قابلیت کاربری آسان و راحت، بسیار مورد توجه تولید کنندگان میوه و سبزیجات خشک قرار گرفته اند.

دستگاه های خشک کن کابینی از طریق به گردش درآوردن هوای داغ به صورت یکنواخت و خروج رطوبت میوه و سبزی از خشک کن به بیرون، رطوبت میوه و سبزی را کاهش داده و آن را خشک میکند. خشک کردن میوه یا سبزی باید با سرعت کم و در دمای بین40_60 درجه صورت گیرد.

در تولید میوه های خشک ( چیپس میوه ) باید به زیبایی، طعم، رنگ، بو و حفظ مواد مغذی و همچنین سطح کیفی آن توجه نمود.

همین الان سفارش دهید

جهت سفارش محصول و ارتباط و یا دریافت مشاوره میتوانید از راه زیر اقدام کنید
ما در اسرع وقت به شما پاسخ میدهیم …